SAZLI baharat, baharatçı, çanakkale baharatçı, doğal ürünler, lokman hekim, çanakkale, alo aktar, performans urunleri, +18 ürünler

SAZLI - marka ürünler Sazlı Baharat'ta, Anne Sütü Çayı, Badem İçi Çiğ, Damla Sakızı
çanakkale baharat, alo-aktar, +18 performans ürünleri
Görünüm: Liste / Tablo
Sırala:
Göster:
 •  Gilaburu
    Meyve sularında portakaldan 5-10 kat fazla oranda askorbikasit (C vitamini) bulunması dikkat çekicidir. Harward Medicine School'da yapılan ve The New England Journal of Medicine'de yayınlanan çalışmada günde 250 gram gilaburu suyu tüketimini..
  20,00 TL
 •  Matcha (Maça) orjinal Premium Sticks
  %100 orjinal ürün garantisi   ..
  45,00 TL
 • Adıyaman Kervansaray Kahvesi
  Adıyaman kervansaray kahvesi yedi karışımdan oluşan muhteşem bır lezzettir. İçerisinde yedi organık karışımdan oluşan ürünler vardır.muhtesem bir tattır. PİYASADA 2014 YILINDAN SONRA YÜZLERCE TAKLİDİ PİYASAYA ÇIKMIŞTIR. %100 ORJİNAL ADIYAMAN KAERVANSARAY DİBEK KAHVESİ..
  13,50 TL
  3 yorum yapılmış.
 • Hibuskus- Mekke Gülü – Nar Çiçeği - Afrika Bamyası-Amber çiçeği
  Ülkemizde çeşitli isimlerle anılan hibiskus eskiden sadece hacca gidenler tarafından ülkemize getirildiği, ithalatı yapılmadığı ve dış görünüş itibariyle güle benzediği için Nar çiçeği, Mekke ve Medine Gülü olarak da isimlendirilmiş..
  5,00 TL
 • Hürrem Hamam Otu yağı 20 ml
  Hürrem Hamam Otu yağı 20 ml firmamızda satılan SAZLI marka kaliteli bir üründür. Hürrem Hamam Otu yağı 20 ml ürünü Sabit ve Uçucu Bitkisel Yağlar kategorisinde bulabilirsiniz.baharat, baharatçı, çanakkale baharatçı, doğal ürünler, lokman hekim, çanakkale, alo aktar, performans urunleri, +18 ürünler..
  16,00 TL
 • INSIGHT Organik Rebalancing Yağlı Saçlar İçin Şampuan 1000ml
    Insight Rebalancing Yağlı Saçlar İçin Şampuan 1000 ml Baş derisindeki kan dolaşımını hızlandırmakla birlikte saç kökünü güçlendiren ürün, yağlı saçlar için idealdir.  Insight Rebalancing Yağlı Saçlar ..
  110,00 TL
 • INSIGHT Organik Rebalancing Yağlı Saçlar İçin Şampuan 400 ml
    Insight Rebalancing Yağlı Saçlar İçin Şampuan 400 ml Baş derisindeki kan dolaşımını hızlandırmakla birlikte saç kökünü güçlendiren ürün, yağlı saçlar için idealdir.  Insight Rebalancing Yağlı Saçlar İ..
  60,00 TL
 • Konserve İlacı(Salisilik Asit)
       10 kg malzeme için  Uyarı Bu internet sitesindeki tüm bilgiler,bağlantılar eğitim ve bilgi amaçlıdır. Bu sitenin içeriği her türlü yetkili kuruluş ya da doktor tarafından  sağlanmamaktadır ve değerlendirilmemektedir.  ü..
  1,75 TL
 • LOKMAN SENA SULTAN SAF GÜL SUYU 125 ML
    Cilt Bakım ve Makyaj Temizleyici Doğal Tonik - Tüm Cilt Tipleri İçin Koruyucu ve katkı maddesi içermez.   Kadim zamanlarda gülsuyu hem güzellik hem de ikramlık olarak sunuluyordu. Ancak kaliteli gülsuyu olması şartı ile hediye edilir, ku..
  17,50 TL
 • Oksijenli Su
       Uyarı Bu internet sitesindeki tüm bilgiler,bağlantılar eğitim ve bilgi amaçlıdır. Bu sitenin içeriği her türlü yetkili kuruluş ya da doktor tarafından  sağlanmamaktadır ve değerlendirilmemektedir.  ürünlerin kullanımından do..
  12,00 TL
 • Pul Biber 1000 Gr (Lokanta için)
   Ürünümüz 1 kg luk  vakumlu ambalajlarda satılmaktadır Tüm lokanta ve fast food işyerlerinde rahatlıkla kullanılabilir     ..
  23,00 TL
 • Seylan Ceylon çayı (urfa tipi)-STOKTA YOK
   Seylan Çayı  Çay tiryakileri arasında oldukça popüler olan Seylan çayı, aslında ülkemizde çay üretiminde kullanılan “çay bitkisi” camellia sinensis’ten üretilmektedir. Yani, Karadeniz çayı ve Seylan ..
  4,00 TL
 • Yapışkan Andız Otu-            Akhisar Otu
    ..
  35,00 TL
 • 41 Çeşit Baharat Spice Mix
  Osmanlıdan kalan çok özel tarif  41 özel baharatın özel formülasyon ile harmanlanmasıyla oluşturulan bu baharat Bala karıştırılarak kullanılır  yarı Bu internet sitesindeki tüm bilgiler,bağlantılar eğitim ve bilgi amaçlıdır. Bu sitenin içer..
  95,00 TL
 • Acı Badem
  Anavatanı Çin ve Orta Asya’dır.Türkiye’de badem yetiştiriciliği açısından en önemli bölge Ege Bölgesi, burada da Datça Yarımadasıdır. Acı badem prunus familyasındandır. İçerisinde sabit yağ, glikozit (amigdalin) bulunur. İçersinde bu..
  4,00 TL
 • Acı Badem Yağı
  Acı Badem Yağı firmamızda satılan SAZLI marka kaliteli bir üründür. Acı Badem Yağı ürünü Sabit ve Uçucu Bitkisel Yağlar kategorisinde bulabilirsiniz. baharat, baharatçı, çanakkale baharatçı, doğal ürünler, lokman hekim, ç..
  9,00 TL
 • Acı Bakla-Lupin (Yahudi)
    Uyarı Bu internet sitesindeki tüm bilgiler,bağlantılar eğitim ve bilgi amaçlıdır. Bu sitenin içeriği her türlü yetkili kuruluş ya da doktor tarafından değerlendirilmemektedir. Belirli tıbbi tavsiye,tanı ve tedavi için doktorunuza danışın. Web sitesi sahipleri herhangi bir komplikasyon vey..
  3,50 TL
 • Acı Toz Biber
  Acı taze biberlerin kurutulup, dövülmesinden elde edilmiştir. Sıcak yöre yemeklerinin çoğunda kullanılır. Uyarı Bu internet sitesindeki tüm bilgiler,bağlantılar eğitim ve bilgi amaçlıdır. Bu sitenin içeriği her türlü yetkili kuruluş ya da doktor..
  4,00 TL
 • Acıbadem Datça Macunu (Macuni Nefesim)
      Datça Acıbadem Macunu 240 gr Yüzlerce yıldır kullanılagelen geleneksel formülasyon ARGE çalışmaları ile revize edilmiş, hammaddeler doğadan ilk alındığı hali ile hic bir katkı maddesi içermeden, modern teknolojiden yararlanış harika karışım macund..
  30,00 TL
 • Ada Çayı Yağı (Acı Elma)
  Ada Çayı Yağı (Acı Elma) firmamızda satılan SAZLI marka kaliteli bir üründür. Ada Çayı Yağı (Acı Elma) ürünü Sabit ve Uçucu Bitkisel Yağlar kategorisinde bulabilirsiniz. baharat, baharatçı, çanakkale baharatçı, doğal ü..
  15,00 TL
 • Adaçayı Bağdat
  Adet olarak satılmaktadır. ..
  4,50 TL
 • Alabalık Yağı 100 ml
   100 ML LİK ÖZEL ŞİŞELERDE  ADET OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.............. ..
  12,00 TL
 • Alıç Yaprağı
    Bilinen diğer isimleri: Beyazdiken, Geviş, Yemişen,  Ekşi Muşmula, Tavşan Elması, Ate  Uyarı Bu internet sitesindeki tüm bilgiler,bağlantılar eğitim ve bilgi amaçlıdır. Bu sitenin içeriği her türlü yetkili kuruluş ya da doktor tarafından  sağl..
  6,00 TL
 • Alman Papatyası
  Anavatanı Orta Avrupa’dır. Dil biçimindeki çiçeklerden oluşur. Kullanım alanlarının başında saç rengini değiştirme amacı vardır. Saçları son durulama suyu olarak, demlenmiş bitkiyle yıkayıp güneşe çıkıldığında, saç renginin sarı rengine doğ..
  14,00 TL