SEFER YASEMİN baharat, baharatçı, çanakkale baharatçı, doğal ürünler, lokman hekim, çanakkale, alo aktar, performans urunleri, +18 ürünler

SEFER YASEMİN - marka ürünler Sazlı Baharat'ta, KEKİK SUYU İZMİR BİLYA, Limon Yağı, Rezene Yağı 20 ml
çanakkale baharat, alo-aktar, +18 performans ürünleri
Görünüm: Liste / Tablo
Sırala:
Göster:
 • Aleo Vera Yağı 20 ml
  Aleo Vera Yağı 20 ml firmamızda satılan SEFER YASEMİN marka kaliteli bir üründür. Aleo Vera Yağı 20 ml ürünü Sabit ve Uçucu Bitkisel Yağlar kategorisinde bulabilirsiniz.baharat, baharatçı, çanakkale baharatçı, doğal ürünler, lokman hekim, çanakkale, alo aktar, performans urunleri, +18 ürünler Sazlı ..
  12,50 TL
 • Buğday Yağı-20 ml
  Buğday Yağı-20 ml firmamızda satılan SEFER YASEMİN marka kaliteli bir üründür. Buğday Yağı-20 ml ürünü Sabit ve Uçucu Bitkisel Yağlar kategorisinde bulabilirsiniz.baharat, baharatçı, çanakkale baharatçı, doğal ürünler, lokman hekim, çanakkale, alo aktar, performans urunleri, +18 ürünler Sazlı Bahara..
  9,90 TL
 • Çam Terebentin Yağı- 20 ml
  Çam Terebentin Yağı- 20 ml firmamızda satılan SEFER YASEMİN marka kaliteli bir üründür. Çam Terebentin Yağı- 20 ml ürünü Sabit ve Uçucu Bitkisel Yağlar kategorisinde bulabilirsiniz. baharat, baharatçı, çanakkale baharatçı, doğ..
  12,50 TL
 • Çam Terebentin Yağı- 50 ml
  Çam Terebentin Yağı- 50 ml firmamızda satılan SEFER YASEMİN marka kaliteli bir üründür. Çam Terebentin Yağı- 50 ml ürünü Sabit ve Uçucu Bitkisel Yağlar kategorisinde bulabilirsiniz. baharat, baharatçı, çanakkale baharatçı, doğ..
  30,00 TL
 • ÇAY AĞACI YAĞI Sabunu
  Adet olarak satılmaktadır.   ..
  15,00 TL
 • Ceviz Yağı
        ..
  12,00 TL
 • Defne (tehnel) yağı GARLI-50 ml
  Defne (tehnel) yağı GARLI-50 ml firmamızda satılan SEFER YASEMİN marka kaliteli bir üründür. Defne (tehnel) yağı GARLI-50 ml ürünü Sabit ve Uçucu Bitkisel Yağlar kategorisinde bulabilirsiniz. baharat, baharatçı, çanakkale baharatçı, doğal &..
  15,00 TL
 • Gliserin Yağı 50 ml
  Gliserin Yağı 50 ml firmamızda satılan SEFER YASEMİN marka kaliteli bir üründür. Gliserin Yağı 50 ml ürünü Sabit ve Uçucu Bitkisel Yağlar kategorisinde bulabilirsiniz.baharat, baharatçı, çanakkale baharatçı, doğal ürünler, lokman hekim, çanakkale, alo aktar, performans urunleri, +18 ürünler Sazlı Ba..
  9,00 TL
 • Havlıcan Yağı 20 ml stokta yok
  Havlıcan Yağı 20 ml firmamızda satılan SEFER YASEMİN marka kaliteli bir üründür. Havlıcan Yağı 20 ml ürünü Sabit ve Uçucu Bitkisel Yağlar kategorisinde bulabilirsiniz. baharat, baharatçı, çanakkale baharatçı, doğal ürünler, lokman..
  9,00 TL
 • Hindistan Cevizi Yağı
  Adet olarak satılır. İştah açar,saçlara iyi gelir,kepeklenmeyi önler.   ..
  15,00 TL
 • Hint Yağı
  Adet olarak satılır. Saça parlaklık verir tırnak kırılmalarını önler gebelerde kabızlık için kullanılır.müğshil yapıcı etkisi vardır.   ..
  15,00 TL
 • Hodan yağı 20 ml
  Hodan yağı 20 ml firmamızda satılan SEFER YASEMİN marka kaliteli bir üründür. Hodan yağı 20 ml ürünü Sabit ve Uçucu Bitkisel Yağlar kategorisinde bulabilirsiniz.baharat, baharatçı, çanakkale baharatçı, doğal ürünler, lokman hekim, çanakkale, alo aktar, performans urunleri, +18 ürünler Sazlı Baharat'..
  12,50 TL
 • Jojoba Yağı
  Adet olarak satılır. Olağan üstü deri yumuşatıcı etkisi vardır.Jojoba yağı doğal iştah bastırıcı olan simmondsini içermektedir.diyetlere yardımcı olarak her şeyin içine katılarak kullanılabilir.Sivilcelerde etkilidir.Ciltteki küçük çizik kesik pü..
  15,00 TL
 • Kakao Yağı
  Adet olarak satılır. Çatlak ve yaraları yumuşatır.Basur tedavisinde haricen kullanılır.Bronzlaştırıcı etkisi vardır.   ..
  17,00 TL
 • Kakule Yağı
  İştah açıcıdır. Bağırsak gazlarını yok edici özelliği vardır. Ağız kokularında kullanılır. 5.Yüzyıldan beri cinsel gücü arttırıcı olarak  bilinmektedir.         ..
  15,00 TL
 • Kantaron Yağı
  Adet olarak satılır. Mideye çok etkilidir,Bağırsak spazmlarını çözer yara ve yanıklarda iz kalmaması  ve cilt lekeleri için çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca  nekahet  devresini kısaltır   ..
  15,00 TL
 • Kara Kekik Suyu
    Uyarı Bu internet sitesindeki tüm bilgiler,bağlantılar eğitim ve bilgi amaçlıdır. Bu sitenin içeriği her türlü yetkili kuruluş ya da doktor tarafından değerlendirilmemektedir. Belirli tıbbi tavsiye,tanı ve tedavi için doktorunuza danışın. Web sitesi sahipleri herhangi bir komplikasyon veya b..
  15,00 TL
 • Karabaş Yağı 20 ml
  Karabaş Yağı 20 ml firmamızda satılan SEFER YASEMİN marka kaliteli bir üründür. Karabaş Yağı 20 ml ürünü Sabit ve Uçucu Bitkisel Yağlar kategorisinde bulabilirsiniz.baharat, baharatçı, çanakkale baharatçı, doğal ürünler, lokman hekim, çanakkale, alo aktar, performans urunleri, +18 ürünler Sazlı Baha..
  13,00 TL
 • Karabiber Yağı 20 ml
  Karabiber Yağı 20 ml firmamızda satılan SEFER YASEMİN marka kaliteli bir üründür. Karabiber Yağı 20 ml ürünü Sabit ve Uçucu Bitkisel Yağlar kategorisinde bulabilirsiniz.baharat, baharatçı, çanakkale baharatçı, doğal ürünler, lokman hekim, çanakkale, alo aktar, performans urunleri, +18 ürünler Sazlı ..
  10,00 TL
 • Karanfil Yağı 20 ml
  Karanfil Yağı 20 ml firmamızda satılan SEFER YASEMİN marka kaliteli bir üründür. Karanfil Yağı 20 ml ürünü Sabit ve Uçucu Bitkisel Yağlar kategorisinde bulabilirsiniz. baharat, baharatçı, çanakkale baharatçı, doğal ürünler, lokman..
  23,00 TL
 • Kayısı Yağı
  Adet olarak satılır. Yüz temizlemek için idealdir.Akneleri temizlerSedef hastalığına iyi gelir.Bağırsak parazitlerini öldürür. Sürekli kullanıldığında Yaşlanmada ortaya çıkan kırışıklıklarda çok etkilidir.   ..
  15,00 TL
 • KEKİK SUYU İZMİR BİLYA
    Uyarı Bu internet sitesindeki tüm bilgiler,bağlantılar eğitim ve bilgi amaçlıdır. Bu sitenin içeriği her türlü yetkili kuruluş ya da doktor tarafından değerlendirilmemektedir. Belirli tıbbi tavsiye,tanı ve tedavi için doktorunuza danışın. Web sitesi sahipleri herhangi bir komplikasyon veya b..
  15,00 TL
 • Kekik Yağı 20 ml
  Kekik Yağı 20 ml firmamızda satılan SEFER YASEMİN marka kaliteli bir üründür. Kekik Yağı 20 ml ürünü Sabit ve Uçucu Bitkisel Yağlar kategorisinde bulabilirsiniz.baharat, baharatçı, çanakkale baharatçı, doğal ürünler, lokman hekim, çanakkale, alo aktar, performans urunleri, +18 ürünler Sazlı Baharat'..
  13,00 TL
 • Keten Yağı 20 ml
  Keten Yağı 20 ml firmamızda satılan SEFER YASEMİN marka kaliteli bir üründür. Keten Yağı 20 ml ürünü Sabit ve Uçucu Bitkisel Yağlar kategorisinde bulabilirsiniz.baharat, baharatçı, çanakkale baharatçı, doğal ürünler, lokman hekim, çanakkale, alo aktar, performans urunleri, +18 ürünler Sazlı Baharat'..
  4,00 TL