YEDİER baharat, baharatçı, çanakkale baharatçı, doğal ürünler, lokman hekim, çanakkale, alo aktar, performans urunleri, +18 ürünler

YEDİER - marka ürünler Sazlı Baharat'ta, ŞARKÖY ÜZÜM SİRKESİ 750 ML, Elma Sirkesi (500 ml İçilebilir), Üzüm Sirkesi (500 ml İçilebilir)
çanakkale baharat, alo-aktar, +18 performans ürünleri
Görünüm: Liste / Tablo
Sırala:
Göster:
 • Alıç Sirkesi (500 ml İçilebilir)
     Not.: Su katılmadan içilmelidir. Uyarı Bu internet sitesindeki tüm bilgiler,bağlantılar eğitim ve bilgi amaçlıdır. Bu sitenin içeriği her türlü yetkili kuruluş ya da doktor tarafından değerlendirilmemektedir. Belirli tıbbi tavsiye,tanı ve tedavi i&..
  22,50 TL
 • Beyaz Sirke 1000 ml Temizlik Sirkesi-STOKTA YOK
  Kimyasal temizleyicilere alternatif bir ekolojik temizlik malzemesidir. Kokusu keskin fakat kalıcı değildir. Dezenfekte edici, kireç çözücü ve koku giderici doğal temizleyicidir. BEYAZ SİRKE KULLANIMI Özellikle bebekli anneler halıları sirkeli su ile silerek dezenf..
  8,00 TL
 • Elma Sirkesi (500 ml İçilebilir)
    Not.:   Sirke Su Katılmadan İçilmelidir. Uyarı Bu internet sitesindeki tüm bilgiler,bağlantılar eğitim ve bilgi amaçlıdır. Bu sitenin içeriği her türlü yetkili kuruluş ya da doktor tarafından değerlendirilmemektedir. Belirli tıbbi tavsiye,tanı ..
  22,50 TL
 • Enginar Sirkesi (500 ml İçilebilir)
     Uyarı Bu internet sitesindeki tüm bilgiler,bağlantılar eğitim ve bilgi amaçlıdır. Bu sitenin içeriği her türlü yetkili kuruluş ya da doktor tarafından değerlendirilmemektedir. Belirli tıbbi tavsiye,tanı ve tedavi için doktorunuza danışın. Web sitesi..
  22,50 TL
 • Üzüm Sirkesi (500 ml İçilebilir)
    Uyarı Bu internet sitesindeki tüm bilgiler,bağlantılar eğitim ve bilgi amaçlıdır. Bu sitenin içeriği her türlü yetkili kuruluş ya da doktor tarafından değerlendirilmemektedir. Belirli tıbbi tavsiye,tanı ve tedavi için doktorunuza danışın. Web sitesi sahipl..
  17,50 TL